Nasze usługi

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.
Przed pierwszą wizytą w naszym salonie preferujemy wizytę w celu określenia preferencji klienta oraz zakresu usług.

Strzyżenie włosów

Skrócenie włosów z dowolnej długość począwszy od długich do krótkich, formowanie odkrywczych, unikalnych w dowolnym fasonie fryzur na życzenie klienta.

Mycie włosów, strzyżenie, stylizacja

Mycie szamponem jest ważnym zabiegiem czyszczenia finalnie oczyszczenia zarówno włosów jak i skóry głowy z odpowiednim masażem tuż u nasady włosów poprawiającym nasz stan emocjonalny. Psychicznie kojącym, uspakajającym, schyłkowym cudownie poprawiającym stan duchowy. Strzyżenie w dowolnym fasonie. Stylizacja, którą należy rozpocząć od dobrania odpowiednich kosmetyków w trosce o włosy klientów, po to aby mogły zafiniszować niebywałą mocą utrwalenia, podziwiania ich przez innych.

Strzyżenie brody i wąsów

Kąpiel brody przy użyciu odpowiednich środków z zastosowaniem ich po przez odpowiednie dobranie, nałożenie, następnie w konsekwencji danej chwili, która nastąpi wydostanie, wypłukanie, po upływie odpowiedniej ilości czasu zmycie nieczystości. Następnie kolejny etap tworzenia wstępnego kształtu zarostu, przycięcie, skrócenie lub wyrównanie. Wyprofilowanie i nałożenie, wmasowanie olejku przeznaczonego do brody i wąsów, na zakończenie pozyskanie boskiej szpicbródki.

Strzyżenie maszynką

Charakteryzuje się najczęściej bardzo , krótkim skróceniem dowolnej długości włosów.